POLITINĖ VEIKLA

Saulius Budinas – Jūsų kandidatas Danės rinkimų apygardoje.

Rugpjūčio 18 d. Kasdieniai rūpesčiai

Laidos svečias - Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos narys, opozicijos atstovas Saulius Budinas. Laidoje diskutuosime apie opozicijos narių pateiktą interpeliaciją Klaipėdos miesto vicemerui Arūnui Barbšiui. Kokios priežastys nulėmė, praėjus daugiau nei pusantrų metų nuo kadencijos pradžios, išreikšti nepasitikėjimą vienu iš uostamiesčio vadovų?

Posted by Balticum TV on 2020 m. rugpjūčio 18 d., antradienis

Kasdieniai rūpesčiai: Laidos svečias – Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos narys, opozicijos atstovas Saulius Budinas.

Nuo šiandien Klaipėdos miesto taryboje demokratijos daugiau, nes etikos ir antikorupcinės komisijų pirmininkų postai priklauso opozicijos atstovams. Esu išrinktas antikorupcinės komisijos pirmininku. Darbų komisijai nusimato daug, daugelį jų vėluojama atlikti. Kviesiu visą komisiją aktyviai įsitraukti į darbą. 2020-07-30

Liepos 16 d. Kasdieniai rūpesčiai

Šiandieninės laidos svečiai - Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos nariai Saulius Budinas ir Arvydas Vaitkus. Abu - naujokai opozicijoje, tad puiki proga padiskutuoti ne tik apie santykius su valdančiąja dauguma, bet ir aptarti didžiausius Klaipėdos miesto rūpesčius.

Posted by Balticum TV on 2020 m. liepos 16 d., ketvirtadienis

Kasdieniai rūpesčiai: laidos svečiai – Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos nariai Saulius Budinas ir Arvydas Vaitkus. 2020-07-16

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdis 2020-06-25

LR liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto kandidatai į LR Seimą

© Visos teisės saugomos, Saulius Budinas